1
İnstagram Hesabına Erişim Sağlamak

İnstagram Hesabına Erişim Sağlamak

Evet gelelim konumuza böyle bir sitede bu tarz konular ne iş demekte haklısınız lakin bana bu konu oldukça çok sorulmaktaydı bende şu işe bir el atayım dedim.

En kolay ve herkesin yapabileceği yoldan en zor konuya doğru ilerleyeceğim.Bunların içerisinde sonlara doğru bazı konular cidden iyi iş yapmaktadır.

Konuya başlamadan evvel şunu da belirtmek gerekirse burdan öğrenilen bir hususun yanlış kullanımı sebebiyle kullanan kişi tamamiyle kendinden sorumludur.

Yöntemler;

1)Sahte Link;

 

Birçokkişinin de kullanmış olduğu ve halen dümnya da en çok kullanılan yöntemlerden birisi olan sahte linktir.
Sahte link instagram.com sayfasının birebir kopyası veya onunla benzer amaçları güden sitelerin kopyasıyla oluşturulan web sayfalarına verilmektedir.


 

2)Fake Script/Mail Basmak;

Hazırlanan sahte sitelerin kullanıcıya mail veyahut telefonuna sms gönderileek yapılmaktadır.Bir nevi sosyal mühendislik işidir.Son zamanlada instagram böyle mailler konusunda oldukça çok önlem almış ve bunları engellemiştir.Buna rağmen halen yapabilmek mümkündür.


3)Virüs İle Girişimde Bulunmak

Kullanıcıya  gönderilen bir apk'nın virüslü bir resim,yazı,dosya vb. bir dökümanla sıkıştırılarak onun telefonuna kurmasını sağlamalısınız.Kurulduktan smslerinden veyahut diğer kişisel vilgilerden erişebilirsiniz.


4)HackRF Kullanarak;

Gelelim pek bilinmeyen ve bizim sitemize özel dark konu ve yöntemlere;

Sizlere HackRF One ile tanıştırmak isterim.Bu cihaz sayesinde etrafta oluşan tüm smsleri çekebileceksiniz.Bu smslerde sizin instagramdan gönderttiğiniz şifre yenileme bağlantısı olacak.Bu bağıntı sayesinde de hesaba girebileceksiniz.Peki bu cihaz nasıl çalışmakta?

Bu cihazın çalışma prensibi? nerelerde kullanılır? ne kadar? nerden alınır? gibi tüm soruların cevaplarına buradan  erişebilirsiniz.


Peki Nasıl Güvende Oluruz?

  • Evvela güçlü şifreler kullanmalıyız.
  • Linklere dikkat etmeliyiz.
  • Telefon numaramızı hesabımıza bağlamamalıyız.
  • Güvenmediğimiz kişilere hesabımızı vermemliyiz.
  • Hiçbir instagramla alakalı program kulanmamalıyız.
  • Ardından güvenli olmayan veya kuşku duyduğumuz hiçbir programı yüklememeliyiz.

Sanırım bu konumuz buraya kadar zamanla görüş ve önerilere göre değişiklik yaparım...

Kaynak kanalımız : t.me/trkaynak

Sohbet kanalımız : t.me/kodrehberi

Yorumlar (0)

İçerik Hakkında Yorum Yapın